

Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links
Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links is een wastafel in de kleur wit. Belangrijke kenmerken: Materiaal Keramiek, Type Fontein, Afmeting 43x23 cm. Vergelijk hieronder de actuele prijs en bekijk de volledige specificaties.
Prijzen vergelijken
Prijzen van meerdere winkels naast elkaar; de laagste staat bovenaan. Bestellen en betalen doe je altijd bij de winkel zelf.
| Winkel | Prijs | Levertijd | |
|---|---|---|---|
| Sanitairkamerlaagste | € 47 | 3 werkdagen | Bestel hier |
Ook verkrijgbaar bij
Specificaties
| Merk | Kerra |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Type | Fontein |
| Afmeting | 43x23 cm |
| Breedte | 43 cm |
| EAN | 5907548106254 |
Veelgestelde vragen over de Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links
Wat kost de Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links?
De Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links kost vanaf € 47. Je bestelt rechtstreeks bij de winkel.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links?
Materiaal: Keramiek, Type: Fontein, Afmeting: 43x23 cm, Breedte: 43 cm, EAN: 5907548106254. De volledige specificatielijst vind je in de tabel hierboven.
Waar koop ik de Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links het voordeligst?
Op dit moment is Sanitairkamer het goedkoopst met € 47. Prijzen wisselen, dus check altijd de actuele tabel; bestellen en betalen doe je bij de winkel zelf.
Is de Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links een goede keuze?
De Kerra Rimini fontein 43x23,5cm links scoort 4,6 uit 5. Zet hem met de vergelijkknop naast andere wastafels om op prijs en specificaties de beste keuze te maken.
Vergelijkbare wastafels


Differnz Mira waskom keramiek | grijs/wit | Ø 36 x 12 cm
Wastafels
Differnz Reno wastafel 2 kraangaten | wit | 120 x 46 x 2 cm
Wastafels