Prijzen van meerdere woonwinkels vergelekenGratis rekenhulpen voor vloer, verf, behang en meerOnafhankelijk, geen account nodig
Eetkamerstoel Laura Liver
Budget Home Store

Eetkamerstoel Laura Liver

★★★★★ 4,5 · Eetkamerstoelen
vanaf € 109,99

Budget Home Store Eetkamerstoel Laura Liver is een eetkamerstoelen. Belangrijke kenmerken: EAN 9810024848936. Vergelijk hieronder de actuele prijs en bekijk de volledige specificaties.

MerkBudget Home StoreEAN9810024848936

Prijzen vergelijken

Prijzen van meerdere winkels naast elkaar; de laagste staat bovenaan. Bestellen en betalen doe je altijd bij de winkel zelf.

WinkelPrijsLevertijd
Budgethomestorelaagste op voorraad€ 109,99Grootmeubelen: 8 tot 12 weken | Kleinmeubelen: 6 tot 8 weken | Accessoires: 2 tot 3 weken | In Stock artikelen: max 5 werkdagenBestel hier

Specificaties

MerkBudget Home Store
EAN9810024848936

Veelgestelde vragen over de Eetkamerstoel Laura Liver

Wat kost de Eetkamerstoel Laura Liver?

De Eetkamerstoel Laura Liver kost vanaf € 109,99. Je bestelt rechtstreeks bij de winkel.

Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Eetkamerstoel Laura Liver?

EAN: 9810024848936. De volledige specificatielijst vind je in de tabel hierboven.

Waar koop ik de Eetkamerstoel Laura Liver het voordeligst?

Op dit moment is Budgethomestore het goedkoopst met € 109,99. Prijzen wisselen, dus check altijd de actuele tabel; bestellen en betalen doe je bij de winkel zelf.

Is de Eetkamerstoel Laura Liver een goede keuze?

De Eetkamerstoel Laura Liver scoort 4,5 uit 5. Zet hem met de vergelijkknop naast andere eetkamerstoelen om op prijs en specificaties de beste keuze te maken.

Vergelijkbare eetkamerstoelen