Prijzen van meerdere woonwinkels vergelekenGratis rekenhulpen voor vloer, verf, behang en meerOnafhankelijk, geen account nodig
Mueller Raye douchekruk solid surface beige
Mueller

Mueller Raye douchekruk solid surface beige

★★★★★ 4,7 · Mobiliteit & hulpmiddelen
vanaf € 229

Mueller Raye douchekruk solid surface beige is een mobiliteit & hulpmiddelen in de kleur beige. Belangrijke kenmerken: EAN 8721214111857. Vergelijk hieronder de actuele prijs en bekijk de volledige specificaties.

MerkMuellerKleurBeigeEAN8721214111857

Prijzen vergelijken

Prijzen van meerdere winkels naast elkaar; de laagste staat bovenaan. Bestellen en betalen doe je altijd bij de winkel zelf.

WinkelPrijsLevertijd
Sanitairkamerlaagste € 22917 werkdagenBestel hier

Specificaties

MerkMueller
KleurBeige
EAN8721214111857

Veelgestelde vragen over de Mueller Raye douchekruk solid surface beige

Wat kost de Mueller Raye douchekruk solid surface beige?

De Mueller Raye douchekruk solid surface beige kost vanaf € 229. Je bestelt rechtstreeks bij de winkel.

Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Mueller Raye douchekruk solid surface beige?

EAN: 8721214111857. De volledige specificatielijst vind je in de tabel hierboven.

Waar koop ik de Mueller Raye douchekruk solid surface beige het voordeligst?

Op dit moment is Sanitairkamer het goedkoopst met € 229. Prijzen wisselen, dus check altijd de actuele tabel; bestellen en betalen doe je bij de winkel zelf.

Is de Mueller Raye douchekruk solid surface beige een goede keuze?

De Mueller Raye douchekruk solid surface beige scoort 4,7 uit 5. Zet hem met de vergelijkknop naast andere mobiliteit & hulpmiddelen om op prijs en specificaties de beste keuze te maken.

Vergelijkbare mobiliteit & hulpmiddelen